Himalájská sůl

Dovezli jsme pro Vás oranžovo-růžovo-bílou krystalickou sůl vysoké kvality, vytěženou z jednoho z nejstarších přírodních zdrojů na zemi – z jihozápadních fosilii Himalájí, konkrétně z dolu Kwehra v Pákistánu. Velikosti 5-7 mm.

Tato sůl je 250 milionů let stará a je jedinečně čistá. Je ručně těžena, omývána a sušena na slunci. Tato sůl je čistá, zcela bez příměsí (jako jsou např. protihrudkující látky běžně přidávané do kuchyňské či mořské soli) a je pravidelně podrobována analýzám nezávislých biochemických a biofyzikálních ústavů v Německu.

Růžová himalájská sůl je v podobě krystalické nikoliv kamenné. Krystaly vznikaly po miliony let obrovským tlakem na sobě ležících hornin. Vysoká bioenergetická hodnota soli je zajištěna velkým množstvím čistých krystalů. Tato sůl je opravdu nad zlato

Krystalická sůl z Himalájí obsahuje důležité minerály, které lidské tělo potřebuje. Tyto prvky byly součástí pramoře a mají i nyní pro lidský organismus centrální význam. Velmi cenná krystalická sůl protkává sůl kamennou jako spleť žilek. Díky pravidlené krystalické stavbě má krystalická sůl silné přirozené, životvorné síly pro orgány a nervy. V podobě lamp a svícnů má velmi příznivý vliv na uklidnění a harmonizaci psychyky.

Je velmi dobrá i na meditace, dýchání nebo pro klidný spánek.